Serwis AGD

Serwis AGD to mobilny serwis urządzeń AGD wszystkich producentów. Specjalizuje się w naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych: naprawa pralek, serwis lodówek, zmywarek, lodówek przemysłowych, piekarników, kuchenek, płyt indykcyjnych, ceramicznych i gazowych. Serwis AGD oferuje także profesjonalny montaż urządzeń AGD. Posiada stosowne pozwolenia gazownicze oraz elektryczne do wykonywania tego rodzaju usług. Serwis działa na terenie całego województwa lubelskiego, wykonując naprawy w miastach: Lublin, Łęczna, Lubartów, Świdnik, Chełm, Bełżyce, Bychawa, Prawiedniki, Niemce, Poniatowa i w wielu innych, okolicznych miejscowościach województwa lubelskiego.

fot. pixabaycom | cc0

Serwis AGD to serwis mobilny, co oznacza, że wszystkie naprawy AGD wykonywane są na miejscu od ręki, w obecności klienta. Wystarczy jeden telefon w celu umówienia wizyty z serwisantem. Na miejscu serwisant diagnozuje usterkę, oceniając również koszty naprawy i części. Klient po zapoznaniu się z kosztami decyduje, czy naprawia sprzęt, czy nie, oraz na jakich częściach będzie wykonywana naprawa — na zmiennikach lub częściach oryginalnych. Choć zdarza się, że leciwy sprzęt AGD lepiej będzie wymienić na nowy, w większości przypadków, naprawa sprzętu AGD jest o wiele bardziej opłacalna od zakupu nowego urządzenia.

Serwis AGD Lublin to także sporządzanie profesjonalnych diagnoz i wycen dla ubezpieczycieli oraz doradztwo techniczne. Wszystkie naprawy wykonywane są na miejscu, bez długiego oczekiwania na urządzenie. Klient dzięki temu ma całkowitą jasność co do przebiegu naprawy i wymienionych części. Pozytywne opinie klientów i polecenia, świadczą o najwyższej jakości usług.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *