Pusmak

Sklep internetowy Pusmak, to marka znanej i cenionej na rynku izolacji natryskowych firmy 4-Group. Sp.z.o.o. Wieloletnie doświadczenie w branży izolacji pianą poliuretanową, zaowocowało powstaniem sklepu, w którym instalatorzy mogą kupić wszystkie niezbędne urządzenia oraz akcesoria do przeprowadzania termoizolacji i hydroizolacji za pomocą poliuretanu. Pusmak to maszyny natryskowe do piany pur i agregaty do natrysku, pistolety do piany, węże, pompy transferowe, sprężarki i osuszacze ziębnicze, sprzęt BHP, kombinezony ochronne, okulary oraz płyny eksploatacyjne i systemy piany zakmniętokomórkowej, oraz otwartokomórkowej.

Sklep internetowy Pusmak oferuje sprzedaż wysokiej jakości maszyn hydraulicznych do natrysku piany PUR. 4-Group to oficjalny dystrybutor kompleksowych rozwiązań do izolacji poliuretanem. Wysokiej jakości sprzęt to gwarancja pracy z solidnym i trwałym produktem, jaki powstaje poczas pracy urządzenia. To również gwarancja wykonywania izolacji w sposób dokładny i precyzyjny. Piana PUR zyskuje coraz większą popularność, wypierając z rynku tradycyjne materiały izolacyjne, takie jak wełna mineralna lub styropian. Rosnące zainteresowanie technologią natrysku sprawia, że coraz więcej firm z kraju chce zainwestować w profesjonalne maszyny do natrysku piany PUR, poszerzając ofertę swoich usług.

Pusmak to sklep internetowy, oferujący kompleksową ofertę dla instalatorów technologii natryskowych. Gwarantuje szybką wysyłkę, profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo techniczne, dla osób rozpoczynających swoją przygodę z poliuretanem.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *