Producent wyrobów betonowych Lewtak

Lewtak to producent betonu i prefabrykatów betonowych oraz materiałów budowlanych, niezbędnych do wznoszenia różnego rodzaju budynków. Firma działa na rynku od 1986 roku, oferując najwyższej jakości produkty. Przez lata swojej działalności marka Lewtak stała się liderem na lokalnym rynku, o czym świadczą pozytywne opinie klientów z całego województwa lubelskiego. Skład budowlany znajduje się w Lubartowie. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że Lewtak to profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie inwestycji oraz dobór najlepszych technologii, względem potrzeb klienta i danej inwestycji.

ZWB Lewtak to szeroka oferta materiałów budowlanych, takich jak: stropy Teriva, bloki betonowe, bloczki fundamentowe, bloczki keramzytobetonowe, beton towarowy, beton ogrodowy, nadproża żelbetowe, pustaki szalunkowe, pustaki ceramiczne, pustaki wieńcowe, systemy kominowe, obudowy kominów, ceramika kominowa oraz aglomarmur, będący doskonałą alternatywą dla tradycyjnego i dosyć drogiego marmuru. Beton towarowy Lewtak to najwyższa jakość i trwałość. Posiada znacznie lepsze parametry niż beton wyrabiany na budowie. Firma posiada własny, nowoczesny park maszyn, gdzie od początku powstają wszystkie wyroby. Beton ogrodowy to natomiast ciekawy sposób na ogrodową aranżację. Betonowe donice oraz betonowe meble ogrodowe, to wyroby, które są w stanie przetrwać lata, nawet mimo zmieniających się na zewnątrz warunków atmosferycznych. Świetnie komponują się z zielenią roślinności, tworząc niecodzienną, elegancką aranżację ogrodu.

Kupując materiały budowlane u sprawdzonego dostawcy lub producenta, każdy klient ma gwarancję zakupu najwyższej jakości wyrobów, które wpłyną na solidność i trwałość wznoszonego budynku. Lewtak to wieloletnia tradycja i nieposzlakowana opinia. Wszystkie zakupione materiały budowlane, firma dostarcza wprost na miejsce budowy.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *