Ostium

Firma Ostium to producent segmentowych bram garażowych z województwa lubelskiego. Bramy segmentowe Ostium to niezawodność i design, który sprawdzi się w budownictwie jednorodzinnym oraz przemyśle. Marka oferuje wysokiej jakości bramy garażowe, bramy przemysłowe oraz napędy do bram. Wszystkie oferowane bramy garażowe, wykonane są z paneli ocynkowanych ogniowo, o grubości 40 mm. Panele dostępne są w wielu ciekawych wzorach, dodatkowo mogą zostać pokryte praktycznie dowolnym kolorem z próbnika, co gwarantuje idealne dopasowanie do elewacji i projektu domu.

Producent bram garażowych Ostium to najwyższa jakość elementów konstrukcyjnych. Elementy ruchome i prowadnice zostały wykonane z wysokiej jakości stali, gwarantując trwałość i solidność na długie lata. Wszystkie oferowane przez producenta bramy, wypełnione są pianą poliuretanową, co sprawia, że wyróżniają się doskonałą izolacyjnością termiczną. Do produkcji bram segmentowych, Ostium stosuje elementy i napędy produkowane przez światowych liderów na rynku bram garażowych. Sterowanie bramą segmentową może odbywać się poprzez specjalny pilot lub telefon komórkowy, dzięki czemu bramą można sterować z każdej odległości, za pomocą jednego przycisku.

Bramy garażowe Ostium to fachowe doradztwo, terminowość oraz korzystne ceny. Przez lata działalności marka wyrobiła sobie pozycję lidera na lokalnym rynku, ciesząc się nieposzlakowaną opinią wśród klientów.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *