Marco

Marco to skład budowlany, znajdujący się w Szczekarkowie pod Lubartowem. Firma istnieje na rynku od ponad 10 lat, nieprzerwanie dostarczając materiały budowlane najwyższej jakości dla klientów z województwa lubelskiego. W ofercie firmy Marco, znajdują się: okna, drzwi, parapety, dachy, więźba dachowa, blachodachówki, rynny, elewacje, materiały dociepleniowe, chemia budowlana, stropy Teriva, bloczki fundamentowe, materiały ścienne, bramy garażowe, kostka brukowa oraz usługi koparko-ładowarką.

Marco cieszy się nieposzlakowaną opinią wśród okolicznych mieszkańców. Z pomocą lokalnej firmy, przez ostatnie 10 lat powstało setki okolicznych budynków. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że pracownicy służą klientom profesjonalnym doradztwem technicznym na każdym etapie inwestycji. Dzięki temu mogą pomóc w dobraniu najlepszych rozwiązań i technologii, względem danej inwestycji. Marco to również transport zakupionych materiałów budowlanych wprost na miejsce budowy.

Indywidualne podejście do klienta, szeroka oferta materiałów budowlanych oraz kompleksowe usługi budowlane, sprawiają że Marco staje się liderem na lokalnym rynku budowlanym. Pozytywne opinie klientów potwierdzają sprzedaż najwyższej jakości produktów. Jeżeli planujesz budowę domu, zdecyduj się na zakup materiałów budowlanych w firmie Marco.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *