JDK Poland

JDK Poland to producent mebli warsztatowych z Poniatowej, ok. 50km od Lublina. Produkty JDK Poland od lat doceniane są w Polsce i za granicą. Producent oferuje: stoły warsztatowe, szafki warsztatowe, wózki narzędziowe – wszystkie meble wykonane są z metalu malowanego proszkowo w celu zapewnienia najwyższej trwałości i solidności.

Producent JDK Poland to nowoczesny park maszynowy. Wszystkie etapy produkcji, od obróbki surowego metalu, wykonywane są na miejscu. Dzięki temu wszystkie produkty wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i niebywałą trwałością. Meble warsztatowe to sposób na zapewnienie bezpieczeństwa sobie i swoim pracownikom. Nawet jeżeli w garażu wykonujesz tylko weekendowe prace, warto zadbać o porządek. W przypadku warsztatów i serwisów usługowych schludna uporządkowana i czysta przestrzeń, to większe zaufanie potencjalnych klientów i profesjonalizm, który widać już u progu. Stoły warsztatowe w ofercie JDK Poland to różne blaty robocze, zapewniające bezpieczeństwo podczas drobnych prac ręcznych, montażu lub pracy ze smarami i substancjami chemicznymi. Szafki warsztatowe to kompleksowe rozwiązania, zapewniające uporządkowanie wszystkich niezbędnych narzędzi i akcesoriów. Mogą być to szafki wiszące lub szafki warsztatowe na kółkach. Wózki narzędziowe sprawiają natomiast, że wszystkie drobne narzędzia, których używamy na co dzień, mogą być zawsze pod ręką. Meble warsztatowe zapewniają lepszą wydajność pracy, bezpieczeństwo i funkcjonalność.

JDK Poland to producent mebli warsztatowych z województwa lubelskiego. Produkty marki JDK znane są na całym świecie, dzięki wysokiej jakości usług i profesjonalnej obsłudze klienta. Marka oferuje sprzedaż produktów dla klientów indywidualnych oraz sprzedaż hurtową.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *