Freeeco

Freeeco Sp.z.o.o. to firma specjalizująca się w usługach z branży OZE. Oferuje montaż instalacji fotowoltaicznych, sprzedaż, montaż i serwis paneli fotowoltaicznych, pompy ciepła, carporty — wiaty fotowoltaiczne oraz maty grzewcze. Firma Freeeco świadczy usługi dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Wysoka jakość usług, terminowość oraz korzystne ceny i profesjonalna obsługa, sprawiają, że Freeeco to obecnie najpopularniejszy dostawca kompleksowych rozwiązań z branży OZE w województwie lubelskim i całym kraju.

fot. pixabaycom | cc0

Freeeco to dystrybutor i importer technologii, które są niezbędne do budowy instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Posiada zespół wykwalifikowanych inżynierów, projektantów i techników, oferując profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie inwestycji. Dział szkoleniowy dba o to, by wszyscy pracownicy firmy Freeeco stale poszerzali swoją wiedzę na temat odnawialnych źródeł energii, oferując klientom kompleksową obsługę i najlepsze technologie. Siedziba firmy znajduje się w Lublinie, jednak biura projektowe i przedstawiciele handlowi pracują na terenie całej Polski, gwarantując szybkie terminy realizacji inwestycji.

Fotowoltaika to niezależność energetyczna i realne oszczędności — są to chyba dwie najważniejsze kwestie w dobie niepewnej sytuacji gospodarczej na świecie. Łącząc fotowoltaikę i pompy ciepła, inwestor może zniwelować rachunki związane z eksploatacją domu niemalże do zera, żyjąc w zgodzie z naturą i środowiskiem naturalnym. Instalacje PV to obecnie szereg rozwiązań dostosowanych do potrzeb inwestora oraz możliwości konstrukcyjnych budynków. Można zdedycować się na montaż fotowoltaiki na dachu, fotowoltaika na gruncie lub nowoczesne carporty, czyli wiaty fotowoltaiczne. Profesjonalni doradcy z firmy Freeeco zaoferują najlepsze rozwiązanie dla każdego klienta.

Fotowoltaika Kraków

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *