Finance Atelier

Finance Atelier to profesjonalny doradca kredytowy z Lublina. Siedziba firmy znajduje się na obrzeżach miasta, w cichej i spokojnej okolicy. Oferta Finance Atelier to kredyty hipoteczne, kredyty na zakup mieszkania lub działki, kredyty firmowe, leasingi, kredyty inwestycyjne i gotówkowe. Doradca kredytowy przeprowadza klienta przez cały proces kredytowy, obejmujący badanie zdolności kredytowej, listę niezbędnych dokumentów do skompletowania, prawną weryfikację nieruchomości, porównanie ofert kilkunastu banków, negocjowanie warunków kredytowych, wybór najkorzystniejszej oferty kredytowej oraz podpisanie umowy i opiekę posprzedażową.

fot. pixabaycom | cc0

Oferty poszczególnych banków różnią się, a żeby otrzymać wymarzone finansowanie należy także spełnić szereg wymagań. Porównywanie ofert kilkunastu instytucji bankowych to zadanie czasochłonne i trudne dla laika. Zawiłe i niezrozumiałe kruczki w tego typu umowach i pochopne podpisanie dokumentów, to błąd, który może kredytobiorcę sporo kosztować w przyszłości. Finance Atelier to doradca finansowy, który dokładnie analizuje umowy, dobierając odpowiednie rozwiązanie dla każdego klienta.

Komunikatywność, indywidualne podejście do klienta oraz rzetelność i profesjonalizm sprawiają, że biuro doradcy kredytowego Fincnce Atelier cieszy się nieposzlakowaną opinią wśród klientów. Marka cały czas się rozwija, wprowadzając kolejne usługi do swojej oferty. Wśród nich znajdują się także ubezpieczenia na życie, grupowe, ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne, a także ubezpieczenia turystyczne i faktoring oraz dotacje unijne.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *