Edom

Edom S.C to skład materiałów budowlanych w Trębaczowie, koło Łęcznej. W swojej ofercie posiada materiały budowlane, niezbędne do budowy domów jednorodzinnych, budynków przemysłowych i inwentarskich: bloczki fundamentowe, materiały murowe, systemy okienne, chemia budowlana, materiały izolacyjne oraz materiały dociepleniowe. Wszystkie zakupione w Edom materiały, zostaną dostarczone wprost na miejsce budowy w atrakcyjnej cenie. Edom to chemia budowlana renomowanej i znanej firmy Fast oraz mieszalnik farb, umożliwiający uzyskanie nietuzinkowych kolorów tynków elewacyjnych.

fot. pixabaycom | cc0

Edom to również biuro projektowe, w którym doświadczeni projektanci tworzą wyjątkowe projekty nowoczesnych, funkcjonalnych domów, skrojonych do potrzeb inwestorów. To także kompleksowe usługi budowlane i budowa domów. Firma została założona w 2011 roku i od ponad 10 lat nieprzerwanie dostarcza materiały oraz usługi z zakresu budownictwa dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw z regionu. Oferta firmy skierowana jest do klientów z województwa lubelskiego i miast: Łęczna, Świdnik, Chełm oraz innych okolicznych miejscowości.

Skład materiałów budowlanych Edom to profesjonalizm i doświadczenie. Świadczy profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie inwestycji, dobierając najlepsze rozwiązania dla swoich klientów. Stawia na terminowość oraz atrakcyjne ceny, a także indywidualne podejście.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *