Eco-service

Eco-service to firma, oferująca kompleksowe usługi czyszczące na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego. To, co wyróżnia Eco-service to szerokie spektrum usług, takich jak mycie dachów, czyszczenie elewacji, mycie kostki brukowej oraz dezynfekcja, ozonowanie, osuszanie pomieszczeń i usuwanie nieprzyjemnych zapachów. Oferta firmy skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Eco-service to bogate zaplecze sprzętowe oraz ekologiczne środki czyszczące, zapewniające najwyższą skuteczność, nie szkodząc środowisku.

fot. pixabaycom | cc0

Dach, podobnie jak elewacja budynku stale narażony jest na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Zaniedbany dach może doprowadzić do poważnych uszkodzeń pokrycia dachowego, narażając inwestorów na konieczność jego wymiany. Tynki elewacyjne narażone są z kolei na wnikanie w głąb struktury wilgoci i brudu, która uszkadza powierzchnie ścian. Jedynym słusznym rozwiązaniem dla każdego posiadacza domu jednorodzinnego lub zarządcy budynku jest skorzystanie z profesjonalnych usług mycia i czyszczenia dachów oraz elewacji. Eco-service usuwa z powierzchni budynków kurz, pył, sadzę, rdzę, glony, mchy, porosty oraz wszelkie zanieczyszczenia, które negatywnie wpływają na wygląd i żywotność konstrukcji.

Eco-service to profesjonalne usługi czyszczące dachy na najwyższym poziomie. Firma stawia na najwyższą jakość usług oraz bezpieczeństwo swoich pracowników. Każde zlecenie realizowane jest z zastosowaniem niezbędnych środków ostrożności, a pracownicy Eco-serive to wykwalifikowani specjaliści, posiadający stosowne pozwolenia do pracy na wysokościach oraz sprzęt zabezpieczający.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *