Biobasen

Biobasen to firma z siedzibą w Warszawie, specjalizująca się w aranżacji ogrodów oraz terenów zielonych użyteczności publicznej. Główna gałąź usług to budowa stawów kąpielowych i biobasenów. Popularne u naszych zachodnich sąsiadów naturalne zbiorniki wodne, zyskują coraz większą popularność również w naszym kraju, za sprawą stosunkowo niskiej ceny początkowej inwestycji oraz łatwości eksploatacji.

Stawy kąpielowe i biobaseny to podobne zbiorniki wodne — ich działanie oparte jest o samoczynne oczyszczanie wody, za sprawą bujnej roślinności, która znajduje się w strefie regeneracyjnej. Biobasen posiada jednak nieco bardziej skomplikowaną konstrukcję filtrów oraz dodatkowe funkcje, takie jak możliwość zadaszenia zbiornika oraz podgrzewania wody. To, co łączy stawy kąpielowe i biobaseny to ekologia. Oba zbiorniki nie wymagają używania środków chemicznych oraz wyglądają niczym naturalne jeziora usytuowane w przydomowych ogrodach. Pozwalają na całoroczne obcowanie z naturą.

Biobasen od wielu lat dostarcza kompleksowe rozwiązania i nowoczesne technologie do budowy naturalnych stawów kąpielowych i zbiorników wodnych. Współpracuje z klientami indywidualnymi oraz firmami z całego kraju. Oferuje projektowanie stawów kąpielowych, budowę oraz profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie inwestycji. Na stronie internetowej, można również zapoznać się z informacjami na temat stawów kąpielowych i odpowiedniego przygotowania się do inwestycji. Biobasen to także hydroizolacja zbiorników wodnych z zastosowaniem membrany EPDM — materiału, zapewniającego najwyższą jakość i trwałość na dziesięciolecia.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *