Alutrade

Alutrade to producent stolarki aluminiowej z województwa lubelskiego. W swojej ofercie posiada profile aluminiowe, fasady z aluminium, stolarkę drzwiową i okienną oraz modne i stylowe ogrody zimowe. Korzystne ceny oraz terminowość i rzetelność, sprawiły, że Alutrade to obecnie wiodąca firma na rynku wyrobów z aluminium, działająca na terenie całego województwa lubelskiego i nie tylko.

Aluminium to materiał o doskonałych parametrach. Zastępuje powoli stal, która jest o wiele cięższa i nie tak odporna jak aluminium. Materiał ten mimo swojej swojej znikomej wagi jest niezwykle solidny i trwały. Nawet po uszkodzeniu, nie ulega korozji. Stolarka okienna z aluminium wyróżnia się wysoką izolacyjnością akustyczną, termiczną oraz ochroną antykradzieżową. Okna z aluminium umożliwiają tworzenie fantazyjnych, dużych przeszkleń, które nie obciążają dodatkowo konstrukcji budynku. Profile aluminiowe umożliwiają również tworzenie drzwi tarasowych o niestandardowych rozmiarach i kształtach, a także wznoszenie fasad aluminiowych, których kształty w dowolny sposób może formować fantazja inwestora.

Alutrade poszerzyło swoją ofertę o aluminiowe drzwi loftowe, które są ostatnio prawdziwym designerskim hitem wnętrzarskim. Przeszklone drzwi, posiadające najczęściej profile z aluminium w kolorze czarnym, fantastycznie zdobią nowoczesne przestrzenie nie tylko w domach jednorodzinnych, ale również w restauracjach i budynkach użyteczności publicznej.

Producent profili aluminiowych Alutrade oferuje sprzedaż profili aluminiowych dla klientów indywidualnych oraz firm. Realizuje najbardziej wymyślne projekty, odmieniając oblicze budynków. Oferta firmy skierowana jest do klientów z województwa lubelskiego, jednak w swoim portfolio posiada również projekty, zrealizowane dla firm z całej Polski.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *