4Termo

4Termo to marka firmy 4-Group Sp.z.o.o., która specjalizuje się w izolacjach natryskowych pianką PUR. Docieplenia z wykorzystaniem poliuretanu to obecnie najskuteczniejsza forma termoizolacji budynków mieszkalnych, przemysłowych oraz inwentarskich. 4Termo oferuje usługi, takie jak docieplanie poddaszy, izolacja fundamentów i innych elementów konstrukcyjnych.

Piana poliuretanowa poprzez swoje doskonałe parametry, powoli zdaje się zastępować znane do tej pory sposoby izolacji wełną mineralną i styropianem. Izolacje natryskowe pianą PUR wyróżniają się niebywałą dokładnością i precyzją wykonania, dzięki specjalnym maszynom do natrysku, które są w stanie zaaplikować poliuretan nawet w najtrudniej dostępne miejsca, chroniąc powierzchnie przed powstawaniem mostków termicznych. Żaden inny materiał izolacyjny nie zapewnia 100% ochrony przed ucieczką ciepła, żaden inny materiał nie jest również w stanie skutecznie uszczelnić elementów mocno skomplikowanych powierzchni, np. poddaszy dachów kopertowych. Piana PUR ponadto nie zmienia swojej struktury z biegiem lat, nawet w zetknięciu z wilgocią. Jest odporna na pojawianie się pleśni i grzybów oraz pojawianie się szkodników.

Izolacje natryskowe z firmą 4Termo to gwarancja skutecznej termoizolacji na długie lata. Firma oferuje takie usługi, jak: pianowanie poddaszy, izolacja fundamentów, docieplanie dachów, ocieplanie ścian, izolacja posadzek, kominów, ocieplenia stropów betonowych oraz drewnianych, a także izolacja hal przemysłowych i magazynów oraz izolacja budynków inwentarskich, takich jak chlewnie, pieczarkarnie, czy kurniki. Poliuretan zapewnia doskonałe warunki w miejscach, w których przechowuje się żywność lub hoduje zwierzęta.

Docieplenia Lublin

4Termo to terminowość, najwyższa jakość usług oraz wieloletnie doświadczenie i precyzja. 4Termo jest oficjalnym dystrybutorem poliuretanu oraz maszyn natryskowych, dzięki czemu każdy klient ma gwarancję, że otrzymuje produkt wysokiej klasy.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *